حروف را در کادر زیر وارد کنید: captcha

لباس فرم سازمانی

برای سفارش لباس پرسنلی و یا لباس فرم اداری می توانید فرم مقابل را پر نمایید و یا با شماره ۶۶۳۴۲۱۷۸ -۰۲۱ و  ۶۶۳۴۲۵۱۴ -۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

یکی از مشخصه های نمادین و اعتمادساز در شرکت ها، سازمان ها و مجموعه های بزرگ، یکپارچگی و هماهنگی بصری است. لباس فرم سازمانی به کسب و کار شما هویت می بخشد و یکی از ابزارها برای تبلیغات و ارتباط با مخاطبین است.

گروه صنعتی پوشاک رونی با تکیه بر تجربیات متعدد قبلی خود در راستای تامین پوشاک سازمان ها و شرکت ها، روشهای عمده زیر را به منظور تامین پوشاک مورد نیاز سازمان ها و ادارات پیشنهاد می کند و آمادگی دریافت پیشنهادات سازمان های متقاضی عقد قرارداد تامین پوشاک را نیز دارد:

دوخت لباس فرم سازمانی بصورت اختصاصی

در این روش، بعد از تعین و تایید پارچه توسط سازمان متقاضی، پرسنل مجرب و متخصص رونی، شروع به سایزگیری نفر به نفر در محل استقرار سازمان نموده و پس از تایید سایزهای مذکور در پروسه زمانی مشخص، البسه مورد نیاز، تولید و در اختیار سازمان قرار می گیرد.

ارائه بن یا حواله خرید

در این روش حواله به میزان و ارزش اعلام شده سازمان، با تسهیلات ویژه صادر و دارندگان این حواله ها می توانند محصولات مشخص شده در قرارداد فی ما بین را از مراکز توزیع و فروشگاه های سراسر کشور تهیه کنند.

کلیه پوشاک به تعداد مورد نیاز شما با کیفیت عالی در کوتاهترین زمان با قیمت مناسب و یک سال گارانتی تامین می شود.