چهار اصل مهم در دکوراسیون فروشگاه لباس

دکوراسیون فروشگاه

در مقالات قبل راجع به تاثیر رنگ فروشگاه بر مشتریان و بهترین رنگ برای فروشگاه خرده فروشی و همچنین مطالبی راجع به طراحی فروشگاه ( طراحی دکوراسیون مغازه و طراحی دکور فروشگاه کوچک ) صحبت کردیم .اما تاکنون با خود فکر کرده اید که دکوراسیون فروشگاه را چگونه طراحی و دکوربندی می کنند و چه اصولی را در نظر میگیرند و رعایت می کنند ؟

زمان آن رسیده که از رمز و راز این کار سر در بیاورید. پس با گروه صنعتی پوشاک رونی همراه باشید :

هدف گیری

در وهله نخست می بایست مشتریان هدف فروشگاه خود را شناسایی کنید. در اغلب اوقات اهمیت این مرحله ناچیز شمرده شده یا به طور کل نادیده گرفته می شود. حال آن که هدف گرفتن مشتریان یکی از مهم ترین مراحل در طراحی دکوراسیون فروشگاه موفق است. تعریف مشخصه های قابل سنجش برای مشتریان هدف (همچون جنسیت، سن، علایق و عادت ها، طبیعت مصرف و امثال آن) بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند شمای کلی مرحله آماده سازی فروشگاه را برایتان به تصویر کشد.

خط مشی

در مرحله بعد می بایست برای خود خط مشی مشخصی برگزینید یا طرحی پیشنهاد دهید که در برگیرنده عناصر اصلی پروژه طراحی بوده و پایه و اساسی مبنی بر عملی بودن طرح خود ارائه کنید. یک طراح قابل و شایسته هیچ چیز را به قضا و قدر و شانس نمی سپارد، بلکه می کوشد به بهترین راه حل برای مدیریت بهتر فضا، زمان و هزینه ها دست یابد. زمانی که می خواهید برای خود خط مشی مشخصی ترسیم کنید، می بایست لیستی از فاکتورهای ضروری را در ذهن خود مرور نمایید؛ هماهنگی، حس و حال محیط، سفارشی بودن، نورپردازی و انتخاب رنگ ها.

ساخت و تولید

در مرحله سوم باید دست به کار شده و عناصر فروشگاه را بسازید؛ این مرحله از طراحی اسباب و اثاثیه فروشگاه گرفته تا جامه عمل بخشیدن به رویاها را شامل می شود. با مراجعه به تولیدکنندگانی قابل اطمینان و با اخلاق بهترین مواد و مصالح را انتخاب کرده و آن را با هنر دست صنعتگرانی زبده و کاربلد در هم آمیزید و در این راه از تأثیر ابزارهای مدرن و حرفه ای غافل نشوید تا در نهایت به برترین کیفیت دست یابید.

مونتاژ و سر هم کردن

گام آخر نقل و انتقال لوازم و سر هم بندی کردن آنهاست. می توان این مرحله را حساس ترین بخش طراحی و دکوراسیون فروشگاه دانست چرا که تکمیل کننده تمامی زحماتیست که پیش از این کشیده اید و نتیجه کارتان را در محکمه قضاوت قرار می دهد. پس بهتر است کارها را به افرادی مجرب و حرفه ای محول کنید تا از حمل و نقل بی عیب و نقص و مونتاژ و نصب صحیح وسایلتان خاطر جمع باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نمایندگی
گروه صنعتی پوشاک رونی
درخواست نمایندگی
آدرس جدید رونی
میدان فردوسی، مرکز تجارت جهانی فردوسی،
طبقه ششم اداری، واحد ۴
از این به بعد در این آدرس منتظر دیدار شما
عزیزان هستیم