مزایای پوشیدن لباس نخی

لباس نخی

تا حالا با خود فکر کرده اید که لباس نخی چه مزیتی دارد و چرا باید لباس هایی از این جنس بپوشیم ؟ همانطور که در مقاله “داشتن ظاهری زیبا” و “مناسب ترین رنگ لباس” در مورد شیک پوشی و راه های آن صحبت کردیم ، در این مقاله نیز به مزیت های لباس نخی میپردازیم تا در لباس هایتان احساس راحتی بیشتری داشته باشید ، با گروه صنعتی پوشاک رونی همراه باشید :

یک خواب راحت شبانه

تحقیقات نشان داده‌اند که استفاده از لباس‌ ها و پارچه‌ های پنبه‌ ای در طول شب،نسبت به آن‌هایی که بیشتر از مواد مصنوعی درست شده‌اند، به بهتر خوابیدن شما کمک می‌کنند، زیرا پنبه بطور طبیعی به پوست شما اجازه تنفس داده و گرما را در خود نگه نمی‌دارد.

لباس خواب پنبه ای

بیشتر بپوشید، کمتر بشویید

از آنجا که در بافت پنبه هوا در جریان است و مانند پارچه‌های ساخته شده بر مبنای مواد نفتی بو را در خود نگه نمی‌دارد، شما می توانید فاصله بین شستن لباس‌ها را بیشتر کنید. صد البته که شستن لباس کار سختی است، بنابراین شما می‌توانید پولتان را ذخیره و از لباس‌هایتان برای مدت بیشتری استفاده کنید.

شستن لباس

در هر جا و هر وقت لباس نخی بپوشید

از محل کار تا زمانِ بازی، از لباسِ ورزش تا لباسِ بیرون، همه جا از لباس نخی استفاده کنید. این فیبر همه فن حریف است و از انواع متفاوتی از پارچه‌ها مانند مخمل، کتان یا چیت، تور و یا نمد بافته می‌شود. پس مهم نیست در چه موقعیتی هستید، لباس پنبه‌ای بپوشید.

 

لباس پنبه ای

روی پارچه پنبه‌ای حساب کنید

پنبه قوی و محکم است و تار و پودِ آن کثیف نمی‌شود. شما می‌توانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که شکل روز اول خود را حفظ می‌کند. از لباس‌های کارِ با دوام زیاد گرفته تا لباس‌های مشکی مجلسی، کمدتان را پر از لباس‌های نخی کنید و همه‌شان را نگه دارید.

لباس کودکان

لباس نخی آنقدرها احتیاج به مواظبت و نگهداری ندارد

پارچه نخی یا همان پنبه‌ای راحت‌تر شسته می‌شود و به مراقبت کمتری احتیاج دارد. پس بگذارید ماشین لباسشویی‌تان تمیز کاری‌ها را انجام دهد و و شما از ذخیره پولتان در شست‌وشو لذت ببرید.

شست و شوی لباس

روی فرم باشید

بعضی لباس‌ها خیلی کش می‌آیند. هر چه از این لباس‌های موادی به کمدتان اضافه کنید، بیشتر قدرت انعطاف و حرکت دارید. سعی کنید لباس‌هایی را انتخاب کنید که کمتر کش میایند و کمتر از ۵ درصد از جنس مواد پلاستیکی تهیه شده‌اند.

لباس کودک

راحت نفس بکشید

در تله گرفتار نشوید! پارچه نخی به بدن شما این امکان را می‎دهد تا بیش از لباس‌هایی با مواد پلاستیک مانند پلی استر نفس بکشد، پس در زمان کار کردن سعی کنید از لباس‌های نخی استفاده کنید. لازم نیست بگوییم که پارچه نخی مخصوصی طراحی شده است که در طول کار و فعالیت بدن شما را خنک‌تر و خشک نگه می‌دارند.

راحتی لباس

خوب دیده شوید و حس بهتری داشته باشید

پنبه لطیف، قابل تنفس و جاذب است. بنابراین اگر لباس شما باعث خارش پوست می‌شود، آزاردهنده است و به تنتان می‌چسبد، به لیبل لباستان نگاه کنید. زیرا شاید لباس شما از درصد پنبه کمی تشکیل شده باشد.

لباس دخترانه

لباس پنبه‌ای (نخی) بو نمی‌گیرد

وقتی در حال درست کردن شام هستید، ورزش می‌کنید و یا در کمپ کنار آتش نشسته‌اید، لباس شما بوهای مختلف را به خود می‌گیرد. اما اگر لباس نخی می‌پوشید، نگران نباشید. بو در این نوع از پارچه، سریعتر از بقیه انواع پارچه و با یک بار شسته شدن از بین می‌رود.

بوی بد لباس

با لباس نخی درگیر نمی‌شوید

پارچه نخی شاید شامل خیلی چیزها باشد، اما به شما نمی‌چسبد! تجمع الکتریسیته ساکن در خیلی از پارچه‌ها وجود دارد، اما پارچه نخی هیچگاه در مظن اتهام قرار نمی‌گیرد زیرا بار الکتریکی را در خود نگه می‌دارد. بنابراین اگر به دنبال لباسی بدون الکتریسیته ساکن هستید، به لباس نخی بچسبید.

چسبیدن لباس

 

لباس‌ های گلوله گلوله و پرزدار بی کیفیت نیستند

اگر مردم فکر می‌کنند که این نوع بافت‌ها ایراد دارند، پس باید پارچه نخی انتخاب کنند. این پارچه‌ها دارای بافت‌های توپی شکلی هستند که روی لباس پراکنده‌اند و زمانیکه روی لباس دیگری کشیده می‌شوند قابل لمسند. این دانه‌ها در لباس‌هایی از جنس نایلون، پلی استر و ترکیبی از اینها دائمی‌اند، اما با شسته شدن در لباس‌های نخی از بین می‌روند. پس اگر می‌خواهید لباستان نرم و لطیف باشد، قبل از خرید آن به لیبل نگاه کنید.

بافت لباس

این ها قسمتی از مزایای لباس های نخی بود که برای شما ذکر کردیم ، همچنین شما می توانید برای مشاهده انواع پیراهن مردانه از جنس پنبه برروی کلمه “محصولات” کلیک کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نمایندگی
گروه صنعتی پوشاک رونی
درخواست نمایندگی
آدرس جدید رونی
میدان فردوسی، مرکز تجارت جهانی فردوسی،
طبقه ششم اداری، واحد ۴
از این به بعد در این آدرس منتظر دیدار شما
عزیزان هستیم