شکل اندام مردانه و نحوه لباس پوشیدن متناسب با آن | اندام مثلثی شکل

شکل اندام مردانه

تا حالا برایتان پیش آمده که تصویر یک دست لباس شما را شیفته خود کند؟ بعد به هر دری بزنید تا آن را به دست آورید؟ هر تکه از آن را تهیه کنید، بعد آن را بپوشید، در آینه نگاهی به خود بیندازید و بگویید؛ اصلاً شبیه چیزی نشد که توی عکس دیده بودم!

به احتمال قوی فرم بدن شما با فردی که در تصویر دیده بودید، تفاوت دارد و البته نباید جادوی فتوشاپ را هم دست کم بگیرد.

واقعیت این است که فرم اندام انسان‌ها با یکدیگر متفاوت است.

اصلاً جای نگرانی نیست. شما می‌توانید ظاهری زیبا و بی نظیر داشته باشید، کافیست با ما، گروه صنعتی پوشاک رونی همراه باشید تا به شما بگوییم چه لباس‌هایی برای فرم منحصر به فرد اندام شما متناسب‌تر است. اما پیش از هر چیز باید این قوانین را ملکه ذهن خود کنید؛

١. شکل و فرم اندام شما بر سبک‌های مد و فشن ارجحیت دارد و به هنگام انتخاب لباس می‌بایست ابتدا فرم بدن خود را مد نظر قرار دهید بعد آنچه را که این روزها باب شده است.

٢. باید خیاطتان را خوب خوب بشناسید و حتی اسم کوچک و آدرس منزلش را هم بلد باشید. باید بتوانید به خیاطتان به چشم یک دوست صمیمی نگاه کنید و به او اعتماد کامل داشته باشید.

٣. لباس‌هایتان باید متناسب با فرم کنونی بدنتان باشد نه فرمی که قرار است بدنتان بعد از اجرای برنامه رژیم و ورزش دو ساله‌ای که تازه آن را شروع کرده‌اید، به آن برسد!!

بکوشید تا نگاه‌ها را به سمت بهترین قسمت‌های اندامتان بکشانید تا دیگر کسی متوجه ویژگی‌های نامطلوب بدنتان نشود و بخش‌های نه چندان جذاب اندامتان کمتر توی چشم باشند.

اندام مثلثی شکل

اندام اغلب مردها به گونه‌ایست که پهلو، شکم و رانشان (بخش میانی بدن) حجیم‌تر از بخش‌های فوقانیست، این وضعیت در میان افرادی شایع‌تر است که پا به سن گذاشته‌اند. در این حالت بدن به شکل مثلثی است که قاعده‌اش در شکم و پهلو قرار گرفته و رأس (نوک) آن به صورت فرد ختم می‌شود. مثلثی شکل بودن بدنتان به معنای بدقواره بودن اندام شما نیست، فقط اینکه برای پیدا کردن لباس‌هایی که بدنتان را خوش فرم نشان دهند، کمی به دردسر خواهید افتاد. اکثر لباس‌های مردانه به نحوی طراحی شده‌اند که این اثر را معکوس کنند؛ بخش فوقانی اندام آقایان را عریض‌تر و شکم و پهلویشان باریک‌تر جلوه کنند. حواستان را جمع کنید تا با انتخاب یک لباس مناسب بین بخش‌های مختلف بدنتان تعادل و توازن برقرار کنید.

اندام مثلثی شکل

لباس‌هایی که برای اندام مثلثی شکل مناسبند:

کت‌های اسپرت خوش دوخت

کت‌های اسپرت شطرنجی، شلوارهای تیره رنگ و جلیقه‌هایی به تن کنید که سایزشان برایتان اندازه باشد. ترکیب طرح‌های پر نقش و نگار و رنگ‌های تیره اندام شما را زیبا و خوش فرم نشان می‌دهد و دیگر کسی متوجه بزرگ بودن شکم و پهلویتان نمی‌شود.

راه راه‌های عمودی

با پوشیدن چنین طرح‌هایی بالا تنه‌تان کشیده تر و شکم، پهلویتان باریک‌تر به نظر می‌رسد. از طرح‌هایی با راه راه‌های افقی استفاده نکنید، مگر آن که این راه راه‌ها از روی سینه‌تان شروع شده و به سمت بالا و شانه هایتان امتداد یابند.

کت‌هایی که شما را چهارشانه نشان می‌دهند

اگر شانه کتتان بزرگ و حجیم باشد، شانه‌های افتاده شما را ستبر و خوش فرم نشان می‌دهد. این کت‌ها اندام شما را چهار شانه و مربعی شکل می‌‌کند.

کت‌هایی با یک ردیف دکمه

کت‌هایی که دو ردیف دکمه دارند، شکم و پهلویتان را بزرگ‌تر و حجیم‌تر نشان می‌دهند. کت‌هایی با یک ردیف دکمه راحت‌ترند و با پوشیدنشان به نظر باریک اندام و لاغر می‌رسید. کت‌هایتان را به گونه‌ای بدوزید که بخش فوقانی آن حجیم باشد و در اطراف شکم و پهلویتان کمی باریک‌تر باشد.

رنگ‌های روشن

اگر بخش بالایی لباستان پر نقش و نگار باشد، شانه‌های نسبتاً باریکتان توپر و حجیم جلوه می‌کنند. سعی کنید لباس‌هایی برای خود برگزینید که در قسمت سینه‌تان پر رنگ و لعاب و در شکم و پهلویتان تیره رنگ می‌شوند، خاکستری، سورمه‌ای یا مشکی.

دور کدام لباس‌ها را باید خط بکشند:

پولو شرت‌های جذب و تی‌شرت‌های یقه ایستاده

این لباس‌ها باعث می‌شوند گردن و شانه‌هایتان باریک و کوچک جلوه کنند و حجم اضافی اطراف شکم و پهلویتان بیشتر توی چشم باشند.

رنگ‌های خیلی روشن و جیغ و طرح‌های شلوغ

این سبک لباس‌ها مثلثی شکل بودن اندام شما را جار می‌زنند. با بستن یک کمربند بزرگ و پهن تمام نگاه‌ها را به سوی شکم و پهلوی پهنتان می‌کشاند.

شلوارهای تنگ و چسبان

با پوشیدن چنین شلوارهایی نظرها را به سوی بخش میانی اندامتان سوق می‌دهید. بهتر است شلوار راسته بپوشید تا پایین تنه‌تان خوش فرم به نظر آید.

 

ادامه دارد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست نمایندگی
گروه صنعتی پوشاک رونی
درخواست نمایندگی
آدرس جدید رونی
میدان فردوسی، مرکز تجارت جهانی فردوسی،
طبقه ششم اداری، واحد ۴
از این به بعد در این آدرس منتظر دیدار شما
عزیزان هستیم